Gizlilik Politikası

Alasia Üniversitesi bu web sitesindeki içeriğin sahibidir. Alasia Üniversitesi’ne ait olmayan 3. şahıslara ait içerikler ise anlaşmalar ve özel sözleşmeler ile yasalara uygun olarak bu web sitesinde yer almaktadır.

Alasia Üniversitesi web sitesindeki tüm içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre ve uluslararası anlaşmalar ve başka ülkelerin benzer yasalarınca korunmaktadır.

Üniversite, fikir ve sanat eserlerinin hem yaratıcısı hem de kullanıcısıdır. Bu nedenle, bu hakların kullanılması, korunması ve geliştirilmesine büyük özen gösterir.

Web sitesi kullanıcıları ticari olmayan kendi kişisel kullanımları için sitedeki materyalleri izleyebilirler ya da makul ölçüde indirebilirler, fakat hangi yolla ve hangi formatta olursa olsun içeriklerin sistematik yollarla indirilmesi ve depolanmasına kesinlikle izin verilmez. İçerik kopyalanarak tekrar başka sitelerden çevrimiçi olarak yayınlanamaz.

 

Sitedeki içeriğin telif hakları ile ilgili tüm sorular ilk aşamada aşağıdaki üniversite yetkilisine yöneltilmelidir.

 

Uyarı

Üniversite, web sitesinde mevcut olan bilgilerin eksiksiz, güncel ve doğru olup olmadığının garantisini vermez.

Üniversite önceden duyuru yapmadan web sitesindeki bilgileri zaman zaman değiştirme hakkına sahiptir. Bu bilgiler eğitim programları, öğrenci kabul ve kayıt koşulları, ücretler, burslar, hizmetler ve başka konuları içerebilir.

Kullanıcıların web sitesinden öğrendikleri bilgilere güvenerek hareket etmeden önce, en güncel, eksiksiz ve güvenilir bilgiyi almak için üniversitenin ilgili fakülte ve bölümlerindeki uzman personel ile temasa geçmeleri önemlidir.

Üniversite dışındaki başka web sitelerine yapılan web linkleri, bu dış sitelerin içeriklerinin Alasia Üniversitesi tarafından tasdik edildiği ve/veya üniversite ile herhangi bir ilişkisi olduğu ya da bu sitelerin sahipleri ile üniversitenin herhangi bir ticari ya da başka ilişkisi olduğu anlamına gelmemelidir.

Access Map
Close
Kashiwa Campus
Close
Hongo Campus
Close
Komaba Campus
Close